koszyk jest pusty

STRONA GŁÓWNA / O nas


Tradycja i pasja  od  pokoleń.

Początki rodzinnej firmy siegają czasów przedwojennych. Władysław Oczkowski w małym pokoju w domu rodzinnym zaczął produkować ręcznie buty damskie i męskie. W latach 70-tych syn Kazimierz kontynuował i rozwijał zakład. Uzyskał także dyplom mistrzowski, co przyczyniło się do zatrudnienia uczniów i  zwiększenia ilości produkowanych butów. W kolejnych latach rozszerzył produkcję dodając buty dla dzieci. Wiedza, doświadczenie i praktyka pod czujnym okiem taty doprowadziły w 2001 roku do powstania firmy OBEX.

Hubert Oczkowski , obecny właściciel, tworzy najwyższej jakości obuwie dziecięce. Wszystkie buciki wykonane są ze skór naturalnych z uwzględnieniem odpowiedniej konstrukcji  zapewniającej prawidłowy rozwój stopy dziecka.

Zwracamy szczególną uwagę, aby obuwie przez nas produkowane było elastyczne, miękkie i jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami mody. Pragniemy, aby dzieci w naszym obuwiu czuły się modnie, wygodnie i bezpiecznie.

Wszystkie buciki przez nas produkowane posiadają elastyczną podeszwę, miękką wyprofilowaną wkładkę, która wspomaga czynne kształtowanie podłużnego sklepienia stopy dziecka oraz odpowiednio szeroki czubek wzocmocniony przez podnosek co umożliwia swobodne poruszanie palcami.

Wybrane modele posiadają również mebranę "kiertex", która chroni przed przemakaniem oraz odprowadza wilgoć na zewnątrz.

WSZYSTKO to sprawia iż możemy być pewni, że stopy naszych pociech będą rozwijać się prawidłowo.